SDE Akademi Kayseri Başvuruları Başladı
51

Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) ve İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şubesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik SDE’nin akademik faaliyetleri içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve ileriye dönük olarak araştırma, analitik düşünme, yorumlama, pratik bilgiye ulaşma ve okuma-yazma-anlama yeteneklerini arttırmaları amacıyla ortaklaşa yürüttüğü SDE Akademi Programına başvurular başlamıştır.

SDE Akademi’nin Amacı:

Stratejik Düşünce Enstitüsü’nde gerçekleşen SDE Akademi ile lisans (3. 4. Sınıf) ve Yüksek Lisans öğrencilerinin SDE’nin akademik faaliyetleri içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve ileriye dönük olarak araştırma, analitik düşünme, yorumlama, pratik bilgiye ulaşma ve okuma-yazma-anlama yeteneklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

SDE Akademi’ye Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İşletme, Sosyoloji, İktisat, Tarih, Antropoloji, Felsefe, Psikoloji, İlahiyat, İletişim, Hukuk bölümleri başta olmak üzere sosyal bilimlerin değişik disiplinlerinde akademik eğitimine devam eden lisans öğrencileri projeye başvurabilirler. Son başvuru tarihi: 28 Ocak 2016

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız
 

28.12.2015
İlgili Haberler
Köşe Yazıları
ATCOSS
SD Dergi