SDE Akademi Konya Başvuruları Başladı
51

Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) ve Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Konya Şubesi’nin üniversite öğrencilerine yönelik SDE’nin akademik faaliyetleri içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve ileriye dönük olarak araştırma, analitik düşünme, yorumlama, pratik bilgiye ulaşma ve okuma-yazma-anlama yeteneklerini arttırmaları amacıyla ortaklaşa yürüttüğü SDE Akademi Programına başvurular başlamıştır.

SDE Akademi’nin Amacı:

Stratejik Düşünce Enstitüsü’nde gerçekleşen SDE Akademi ile lisans (3. 4. Sınıf) ve Yüksek Lisans öğrencilerinin SDE’nin akademik faaliyetleri içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve ileriye dönük olarak araştırma, analitik düşünme, yorumlama, pratik bilgiye ulaşma ve okuma-yazma-anlama yeteneklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

SDE Akademi’ye Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İşletme, Sosyoloji, İktisat, Tarih, Antropoloji, Felsefe, Psikoloji, İlahiyat, İletişim, Hukuk bölümleri başta olmak üzere sosyal bilimlerin değişik disiplinlerinde akademik eğitimine devam eden lisans öğrencileri projeye başvurabilirler. Son başvuru tarihi: 7 Şubat 2016


Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.


07.01.2016
İlgili Haberler
Köşe Yazıları
ATCOSS
SD Dergi